Strona główna Współpraca

Współpraca

Misja LexAgit.pl

Portal prawny LexAgit.pl tworzymy już od 2007 roku z myślą o osobach i firmach poszukujących odpowiedzi na pytania związane z ogólnie pojętym prawem. Prowadzenie działalności gospodarczej w Polsce nie jest przedsięwzięciem łatwym zwłaszcza wobec często zmieniających się i niejasnych przepisów.

W przystępny sposób staramy się wyjaśniać problemy związane intepretacją różnych dziedzin prawa czy orzecznictwa sądowego.

Artykuły redagowane są przez kancelarie prawne specjalizujące się w określonych gałęziach prawa oraz doświadczonych prawników, zatem Użytkownicy portalu mogą liczyć na rzetelną i kompetentną informację.

Wśród publikowanych artykułów i poradników Użytkownicy LexAgit.pl mogą odnaleźć interesujące ich tematy, dotyczące zagadnień związanych m.in. z prawem cywilnym i rodzinnym, prawem spółek handlowych, prawem podatkowym czy najnowszym orzecznictwem Sądu Najwyższego.

Pragniemy zapewnić Internautom dostęp do informacji, odpowiedzi i rozwiązań problemów szerokiego spektrum.

W przypadku trudności w interpretacji i zastosowaniu prawa, oraz dla rozwiązania indywidualnych problemów prawnych nasi Użytkownicy mają możliwość w wygodny i szybki sposób zadać pytanie on-line i uzyskać satysfakcjonującą odpowiedź bez wychodzenia z domu.

Współpraca z LexAgit.pl

Zapraszamy do współpracy kancelarie prawne i firmy doradcze pragnące publikować komentarze i artykuły poruszające problemy różnych gałęzi prawa, wyjaśniające w prosty i przystępny sposób niuanse prawa.

Gwarantujemy, iż publikacja w LexAgit.pl stwarza doskonałą możliwość służącą kancelariom adwokackim, radcowskim i notarialnym do zaprezentowania własnych osiągnięć, pochwalenia się skutecznością i znajomością rozwiązań specyficznych problemów.

Publikacja w LexAgit.pl to skuteczna reklama Twojej kancelarii. W sprawie publikacji prosimy o kontakt biuro@lexagit.pl.

Katalog prawników

Zapraszamy prawników do otwierania profili kancelarii w naszym katalogu prawnym. Ofertę adresujemy do wszystkich zawodów prawniczych (m.in. notariuszy, radców prawnych, adwokatów).

W celu opublikowania danych kancelarii w katalogu prosimy o przesyłanie na adres e-mail biuro@lexagit.pl następujących informacji: nazwa kancelarii, adres, telefony kontaktowe, adres strony www i adres poczty elektronicznej, zakres oferowanych usług, osiągnięcia.

Kontakt

W sprawie współpracy prosimy o kontakt pod adresem biuro@lexagit.pl.