Współpraca

Misja LexAgit.pl

Portal prawny LexAgit.pl tworzymy juz od 2007 roku z myślą o osobach i firmach poszukujących odpowiedzi na pytania związane z ogólnie pojętym prawem. Prowadzenie działalności gospodarczej w Polsce nie jest przedsięwzięciem łatwym zwłaszcza wobec często zmieniających się i niejasnych przepisów.

W przystępny sposób staramy się wyjaśniać problemy związane intepretacją różnych dziedzin prawa czy orzecznictwa sądowego. Ponieważ artykuły redagowane są przez kancelarie prawne specjalizujące się w określonych gałęziach prawa, Użytkownicy portalu mogą liczyć na rzetelną i kompetentną informację.
Wśród publikowanych artykułów i poradników Użytkownicy LexAgit.pl mogą odnaleźć interesujące ich tematy, dotyczące zagadnień związanych m.in. z prawem cywilnym i karnym, prawem spółek handlowych, prawem podatkowym czy najnowszym orzecznictwem Sądu Najwyższego. Pragniemy zapewnić Internautom dostęp do informacji, odpowiedzi i rozwiązań problemów szerokiego spektrum.
W przypadku trudności w interpretacji i zastosowaniu prawa, nasi Użytkownicy mają możliwość w wygodny i szybki sposób odnaleźć najbliższą kancelarię prawną, do której mogą zwrócić się z zapytaniem o pomoc w rozwiązaniu problemu.

Współpraca z LexAgit.pl

Zapraszamy do współpracy kancelarie prawne i firmy doradcze pragnące publikować komentarze i artykuły poruszające problemy różnych gałęzi prawa, wyjaśniające w prosty i przystępny sposób niuanse prawa. Gwarantujemy, iż publikacja w LexAgit.pl stwarza doskonałą możliwość służącą kancelariom adwokackim, radcowskim i notarialnym do zaprezentowania własnych osiągnięć, pochwalenia się skutecznością i znajomością rozwiązań specyficznych problemów. Publikacja w LexAgit.pl to skuteczna reklama Twojej kancelarii. W sprawie publikacji prosimy o kontakt biuro@lexagit.pl.

Katalog prawników

Zapraszamy prawników do otwierania profili kancelarii w naszym katalogu prawnym. Ofertę adresujemy do wszystkich zawodów prawniczych (m.in. notariuszy, radców prawnych, adwokatów). W celu opublikowania danych kancelarii w katalogu prosimy o przesyłanie na adres e-mail biuro@lexagit.pl następujących informacji: nazwa kancelarii, adres, telefony kontaktowe, adres strony www i adres poczty elektronicznej, zakres oferowanych usług, osiągnięcia.

Kontakt

W sprawie współpracy prosimy o kontakt pod adresem biuro@lexagit.pl.

Partnerzy

ruRzecznik Ubezpieczonych dba o Państwa prawa i reprezentuje Państwa interesy wobec ubezpieczycieli i funduszy emerytalnych. Rzecznik reprezentuje interesy osób ubezpieczających, ubezpieczonych, uprawnionych z tytułu umów ubezpieczenia, członków funduszy emerytalnych oraz uczestników pracowniczych programów emerytalnych. Instytucja Rzecznika została wyposażona w osobowość prawną. Portal Prawny LexAgit.pl nawiązał współpracę z RzU w celu szerzenia wiedzy i informacji o prawie                         ubezpieczeniowym, ubezpieczeniach i prawie poszkodowanych w wypadkach.

 

Copyright by LexAgit 2015-2016