Strona główna Porady prawne – Zadaj pytanie i uzyskaj pomoc prawną! Zobacz jakie to proste!

Porady prawne – Zadaj pytanie i uzyskaj pomoc prawną! Zobacz jakie to proste!


Jeżeli sprawa jest bardziej złożona i wymaga szerszego udokumentowania, istnieje możliwość dołączenia pliku z załącznikiem.
Wybierz plik jaki chcesz załączyć. Limit wielkości dla jednego pliku to 9.8 MB

[recaptcha]

Już od ponad 9 lat w naszej kancelarii tworzymy zgrany zespół wykwalifikowanych prawników i doradców podatkowych. Od naszych specjalistów otrzymasz rzetelne porady, oparte na dostarczonej przez Ciebie dokumentacji, w zakresie prawa cywilnego, prawa gospodarczego, obsługi prawnej firm czy doradztwa podatkowego.

Wypełnij formularz, zadaj pytanie i w szybki sposób zdobądź specjalistyczną poradę, która pomoże Ci z prawnymi kłopotami.

Cena porady prawnej w LexAgit.pl

Pamiętaj, że nie jesteś zobowiązany do zapłaty, jeżeli nie zaakceptujesz warunków cenowych przedstawionych przez prawnika. Ceny porad ustalane są indywidualnie, w zależności od dostarczonej dokumentacji i gałęzi prawa jakiej dotyczy pytanie.

Dokumentacja problemu prawnego

Decydując się na zlecenie analizy Twojego pytania prawnego, pamiętaj aby przygotować dokumentację. Możesz ją wysłać na e-mail podany przez prawnika, przesłać faksem lub pocztą (może wydłużyć czas analizy problemu o czas potrzebny poczcie na dostarczenie dokumentacji). Jeżeli nie wiesz jaka dokumentacja jest konieczna do analizy sprawy nie martw się. Prawnik po otrzymaniu pytania skontaktuje się z Tobą i wskaże wszelkie niezbędne dokumenty.

Rozmowa wstępna z prawnikiem

Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia prawnik skontaktuje się z Tobą telefonicznie lub za pośrednictwem poczty e-mail oraz poinformuje o możliwości udzielenia porady on-line, a także o wstępnych kosztach i dokumentacji jaką należy przekazać, aby możliwe było opracowanie sprawy.

W jaki sposób dokonujesz płatności?

Płatności za poradę prawną dokonujesz przed analizą dokumentacji przez prawnika na wskazany rachunek bankowy. Dopiero po otrzymaniu płatności i dokumentacji prawnik przystępuje do analizy Twojej sprawy.

Odpowiedzialność

Twoja sprawa może zostać sporządzona rzetelnie tylko na podstawie dostarczonej dokumentacji, dlatego nie zwlekaj z przekazaniem wszelkich istotnych informacji i dokumentów do analizy. Prawnik nie może przyjąć odpowiedzialności za niedostarczenie dokumentacji mającej wpływ na opracowanie Twojej sprawy.

Kto obsługuje Porady prawne online?

Pytania prawne przesyłane poprzez usługę Porady prawne online, porady podatkowe online w LexAgit.pl obsługiwane są przez ekspertów LexAgit.pl, będących adwokatami, radcami prawnymi a w sprawach podatkowych – doradcami podatkowymi. Z uwagi na wielość podmiotów, z którymi współpracujemy każdorazowo w ofercie na świadczenie danej usługi zostanie wskazany ekspert oferujący świadczenie usług w danej sprawie.

Przeczytaj regulamin usługi Porady prawne online

Przed wysłaniem formularza koniecznie zapoznaj się ze szczegółowym regulaminem usługi. Przeczytaj teraz.